Naše služby

Naša spoločnosť poskytuje špičkové služby v oblasti závlahových systémov americkej značky HUNTER a TORO. Taktiež sa zaoberáme montážou ponorných a povrchových čerpadiel do rôznych typov studní, spracovaním a úpravou zeme špičkovou strojovou technológiou, zakladaním kobercových a siatych trávnokov a v neposlednom rade aj komplexnou údržbou a servisom pre našich zákazníkov, ale aj pre zákazníkov, u ktorých sme realizáciu navykonali my. Naše služby sú vytvorené tak, aby spĺňali potreby a požiadavky zákazníkov. Našim cieľom je poskytnúť individuálny prístup ku každému zákazníkovi a poskytnúť služby najvyššej kvality.

Naše strojné vybavenie

Pri realizácii závlah, spracovaní a príprave zeme pod kobercové a siate trávniky a pri sezónnom servise používame špičkové strojné zariadenia s vysokým výkonom a produktivitou práce.

Servis, opravy a zazimovanie závlahových systémov a čerpadiel

Servis a opravy závlah a čerpadiel je oblasť, ktorá zahŕňa diagnostiku a opravy týchto zariadení. Základnou úlohou servisu a opráv je identifikovať a odstrániť poruchu a zabezpečiť plynulý a bezproblémový chod zariadení. To však nie je možné bez odborného vzdelania a praxe v danej oblasti.